برای خرید لوله مقوایی باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

برای خرید لوله مقوایی باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

پیش از خرید هر نوع محصولی، باید ارزیابی‌های لازم را برای خرید آن انجام دهیم. علاوه بر کیفیت محصول، باید دید کدام نوع از آن برای کاربرد مورد نظر ما مناسب‌تر است. ممکن است پس از سفارش، محصول کاملا با کیفیتی به دست ما برسد، اما ویژگی‌های لازم برای موارد مصرف ما را نداشته باشد. لوله‌های کاغذی با اینکه در ظاهر ساختار ساده و یکسانی دارند، اما انواع بسیار متنوعی از آن‌ها تولید می‌شود. ضخامت این لوله‌ها و حتی نوع پیچیدن لایه‌های کاغذی مختلف است و در مقاومت لوله‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد. در ادامه برای شما نکاتی را بیان کردیم که بهتر است قبل از خرید به آن‌ها توجه کنید. 

بودجه خود را مشخص کنید 

لوله‌های مقوایی نسبت به لوله‌های فلزی و پلاستیکی قیمت بسیار به صرفه‌تری دارند. اگر بودجه شما برای تامین مواد اولیه محدود است و قصد دارید از لوله‌های مقوایی برای ارائه محصول خود به بازار استفاده کنید، با خرید این لوله‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و محصول خود را با قیمت مناسب‌تری به بازار ارائه کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

خرید لوله مقوایی

در انتخاب ضخامت لوله مقوایی دقت کنید

لوله‌های مقوایی در ضخامت‌های متنوعی تولید می‌شوند. نازک‌ترین لوله‌های مقوایی، لوله‌های کاغذی هستند که کم‌ترین مقاومت را دارند و معمولا برای مصارف جزئی مثل تولید دستمال کاغذی استفاده می‌شوند. به ضخیم‌ترین لوله‌های مقوایی، کر مقوایی می‌گویند که در صنایع چرم و نساجی، همچنین در صنایع بسته بندی و چاپ بیشترین کاربرد را دارند. پیش از خرید لوله مقوایی اطمینان حاصل کنید که در صنعت مورد نظر شما استفاده از کدام نوع لوله مقوایی با کدام ضخامت رایج‌تر است.

اطمینان از شیوه ارسال امن

شیوه ارسال لوله‌های مقوایی از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجایی که مواد اولیه این لوله‌ها چیزی جز کاغذ نیست، احتمال آسیب پذیری آن‌ها وجود دارد. به عنوان مثال اگر بسته‌بندی این لوله‌ها درست انجام نشود و در فرایند ارسال به آنها فشار وارد شود ممکن است شکل استوانه‌ای خود را از دست بدهند، امکان این تغییر شکل در لوله‌های نازک‌تر بسیار بیشتر است. همچنین در تماس با آب یا در صورت نگهداری بسته‌ها در جای مرطوب امکان از بین رفتن بافت کاغذی این لوله‌ها بسیار زیاد است. ما در سایت هجرت، بهترین روش ارسال را برای سفارشات شما فراهم می‌کنیم.

خرید انواع لوله مقوایی

توجه به زمان تولید و مدت نگهداری لوله‌های کاغذی در انبار 

اگر مدت زیادی از تولید این لوله‌ها گذشته باشد و شرایط برای نگهداری آنها در انبار مناسب نباشد، ممکن است علاوه بر پوسیدگی، حشرات و جانوران موذی به ساختار لوله‌ها آسیب بزند. بنابراین قبل از خرید از شرایط نگهداری لوله‌ها در انبار اطمینان حاصل کنید.

کلام آخر

توجه به این نکات، پیش از سفارش و خرید نهایی باعث می‌شود از خسارت‌های مالی بسیاری پیشگیری کنید و بدون نگرانی و با خیال راحت از راه دور سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا